Sprzątanie pomieszczeń

Sprzątanie pomieszczeń

Utrzymanie czystości wymaga nie tylko czasu, ale również odpowiednich środków i urządzeń. Dlatego coraz więcej przedsiębiorców i instytucji decyduje się na korzystanie z usług porządkowych.

Pranie wykładzin dywanowych

Pranie i czyszczenie wykładzin dywanowych, tapicerki meblowej

Stosujemy dogłębne pranie, czyszczenie wykładzin dywanowych ,tapicerki meblowej w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej na trenie Śląska.

Czyszczenie posadzek

Czyszczenie posadzek

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem przeznaczonym do gruntownego czyszczenia oraz maszynowego mycia posadzek przemysłowych, między innymi wykonanych z PCV, lastriko, gresu i innych materiałów.

Mycie okien na wysokościach

Mycie okien na wysokościach

Myjemy okna każdego rodzaju: plastikowe, drewniane, aluminiowe, myjemy przeszklenia, myjemy okna wystawowe, tarasowe, myjemy okna nietypowe na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Sprzątanie po remontach

Sprzątanie po remontach

Doprowadzamy do porządku obiekty po remoncie lub pracach budowlanych. Należą do nich obiekty biurowe, handlowe, magazynowe, sale gimnastyczne i i inne.

Tereny zewnętrzne

Tereny zewnętrzne

Oferujemy usługi z zakresu utrzymania czystości i porządku na terenach zewnętrznych. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne, szkoły, przychodnie i inne.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w powadzeniu prac utrzymania czystości dla naszych klientów. Naszą specjalnością jest między innymi czyszczenie elewacji.

oferta

Reklama

Copyright © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja itee.pl